PŁYTKI SPŁUKUJĄCE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Płyta spłukująca Tece TECEsquare urinal Zobacz większe

Płyta spłukująca Tece TECEsquare urinal

KOD: 250sdtecetecesquareurinal

ID: 239508

ProducentTece

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tece TECEsquare urinal

Płyta spłukująca

Dane techniczne

124 x 144 x 2 mm
104 x 124 x 11 mm

Opis

Estetyka z możliwością montażu podtynkowego
Metal TECEsquare podkreśla efekt czystej stali nierdzewnej i perfekcyjną integrację z nowoczesną architekturą łazienkową dzięki wyjątkowo płaskiemu wzornictwu.
Aby móc zrealizować ten niezwykły projekt, TECE opracowało specjalną ramkę montażową, która umożliwia montaż przycisku spłukującego w dużej mierze w ścianie. Jedyną widoczną rzeczą jest wyjątkowo płaska płyta ze stali nierdzewnej o głębokości zaledwie 3 mm.
Pisuar TECEsquare jest również dostępny ze szklaną pokrywą. Podobnie jak w przypadku serii TECEloop, przyciski spłukujące można zamontować na ścianie, a także – za pomocą specjalnej ramki montażowej – całkowicie zlicować.

Dostępne z powierzchnią metalową lub szklaną
Powierzchnia ze stali nierdzewnej z powłoką zapobiegającą odciskom palców
Bardzo płaska konstrukcja ściany
Powierzchnia szklana może być montowana równo z ramkami montażowymi pisuarów

Tagi

TECE, Komponenty i akcesoria do instalacji wodno-kanalizacyjnych, Przyciski spłukujące, Baterie łazienkowe, Komponent i akcesoria do instalacji wod-kan. systemy odwadniające, Crystal Elementy i akcesoria do instalacji wodno-kanalizacyjnych, Przyciski spłukujące w stylu współczesnym, Przyciski spłukujące szklane, Płytki spłukujące Crystal

Napisz opinię

Płyta spłukująca Tece TECEsquare urinal

Płyta spłukująca Tece TECEsquare urinal

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek