PANEL PRYSZNICOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drążek prysznicowy z wężem ze stali nierdzewnej Quadrodesign 18 Zobacz większe

Drążek prysznicowy z wężem ze stali nierdzewnej Quadrodesign 18

KOD: 250sdquadrodesign18

ID: 226998

ProducentQuadrodesign

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Quadrodesign 18

Drążek prysznicowy z wężem ze stali nierdzewnej

Opis

Stal nierdzewna 18 Szyna ślizgowa . Prysznic ręczny Mocowanie do ściany w 100% ze stali nierdzewnej, orientowany uchwyt, wąż prysznicowy z regulacją odległości i wysokości W1/2” x W1/2” o długości 175 mm.

Tagi

Quadrodesign, Akcesoria prysznicowe, Drążki prysznicowe, Baterie łazienkowe, Drążki prysznicowe, Drążki prysznicowe w stylu współczesnym, Drążki prysznicowe ze stali nierdzewnej, Metalowe drążki prysznicowe, Drążki prysznicowe z rączką prysznicową, Drążki prysznicowe z wężem

Napisz opinię

Drążek prysznicowy z wężem ze stali nierdzewnej Quadrodesign 18

Drążek prysznicowy z wężem ze stali nierdzewnej Quadrodesign 18

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek