PALENISKA I KOMINKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowe kosze paleniskowe Kratki TRIANGLE Zobacz większe

Stalowe kosze paleniskowe Kratki TRIANGLE

KOD: 250sdkratkitriangle

ID: 205892

ProducentKratki

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kratki TRIANGLE

Stalowe kosze paleniskowe

Opis

Palenisko TRIANGLE wykonane jest z wysokiej jakości stali kotłowej. Łatwo go przenosić, dzięki czemu idealnie nadaje się do ogrodu lub na taras. Malowana na czarno profesjonalną farbą kominkową - odporna na temperaturę do 600°C. TRIANGLE może być ciekawym elementem dekoracyjnym, a jednocześnie stworzyć miłą i przytulną atmosferę. Zawsze pamiętaj, aby umieścić go w bezpiecznej odległości od elementów łatwopalnych.

• Odporny na warunki atmosferyczne.
• Kształt - trójkątny.
• Nowoczesny design.
• Grubość blachy - 3mm.
• Idealny element dekoracji ogrodu.
• Pasuje na taras.

Tagi

Kratki, Kosze ogniowe, Kominki i grzejniki zewnętrzne, Kosze ogniowe, Metalowe kosze ogniowe, Stalowe kosze ogniowe

Napisz opinię

Stalowe kosze paleniskowe Kratki TRIANGLE

Stalowe kosze paleniskowe Kratki TRIANGLE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek