PALENISKA I KOMINKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowe kosze paleniskowe Kratki SUNNY Zobacz większe

Stalowe kosze paleniskowe Kratki SUNNY

KOD: 250sdkratkisunny

ID: 205889

ProducentKratki

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kratki SUNNY

Stalowe kosze paleniskowe

Opis

Palenisko SUNNY wykonane jest z wysokiej jakości stali kotłowej. Łatwo go przenosić, dzięki czemu idealnie nadaje się na działkę, ogród lub taras. Malowana na czarno profesjonalną farbą kominkową - odporna na temperatury do 600°C. SŁONECZNY może stanowić ciekawy element dekoracyjny, a jednocześnie tworzyć przyjemną i przytulną atmosferę. Zawsze pamiętaj, aby umieścić go w bezpiecznej odległości od elementów łatwopalnych.

• Odporny na warunki atmosferyczne.
• Kształt - okrągły.
• Nowoczesny design.
• Grubość blachy - 3mm.
• Idealny element do dekoracji ogrodu.
• Nadaje się na taras.

Tagi

Kratki, Kosze ogniowe, Kominki i grzejniki zewnętrzne, Kosze ogniowe, Metalowe kosze ogniowe, Stalowe kosze ogniowe

Napisz opinię

Stalowe kosze paleniskowe Kratki SUNNY

Stalowe kosze paleniskowe Kratki SUNNY

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek