PALENISKA I KOMINKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biokominek wolnostojący na bioetanol, szkło i stal Kratki ROMEO Zobacz większe

Biokominek wolnostojący na bioetanol, szkło i stal Kratki ROMEO

KOD: 250sdkratkiromeo

ID: 205887

ProducentKratki

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Kratki ROMEO

Biokominek wolnostojący na bioetanol, szkło i stal

Opis

ROMEO to wolnostojący biokominek, który można przenosić i ustawiać w wybranym miejscu. Idealny do pomieszczeń, na taras iw ogrodzie. Posiada 0,5 litrowy pojemnik na bioetanol, który można w każdej chwili zgasić za pomocą dołączonego uchwytu. Wyposażony w bezpieczny biopojemnik, który zapobiega rozlaniu się paliwa przy przewróceniu. Monitorowany w trakcie produkcji przez TÜV Rheinnland Polska - posiada certyfikat bezpieczeństwa TÜV.

Rodzaj paliwa: biopaliwo alkoholu biologicznego
Masa (kg): 19,0
Materiał: stal malowana, stal nierdzewna inox, szkło
Certyfikat TÜV: Tak
Kolor: czarny
Rodzaj biokominek: wolnostojący
Pojemność biokominka (l): 0,50
Długość linii ognia (cm): 25
Zbiornik paliwa (wys. x szer. x gł.) (cm): 5,2 x 30 x 10
Oszklenie: Tak

Tagi

Kratki, Kominki i grzejniki, Kominki, Kominki zewnętrzne, Kominki i grzejniki zewnętrzne, Kominki, Kominki zewnętrzne, Kominki w stylu współczesnym, Kominki ze stali nierdzewnej, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki szklane i stalowe, Kominki na bioetanol, Kominki zewnętrzne, Kominki wolnostojące, Współczesne Styl Kominki zewnętrzne, Stal nierdzewna Kominki zewnętrzne, Metal Kominki zewnętrzne, Stal Kominki zewnętrzne, Szkło i Stal Kominki zewnętrzne

Napisz opinię

Biokominek wolnostojący na bioetanol, szkło i stal Kratki ROMEO

Biokominek wolnostojący na bioetanol, szkło i stal Kratki ROMEO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek