PALENISKA I KOMINKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kominek gazowy zewnętrzny wolnostojący stalowy Kratki PATIO HORIZONTAL Zobacz większe

Kominek gazowy zewnętrzny wolnostojący stalowy Kratki PATIO HORIZONTAL

KOD: 250sdkratkipatiohorizontal

ID: 205881

ProducentKratki

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kratki PATIO HORIZONTAL

Kominek gazowy zewnętrzny wolnostojący stalowy

Opis

PATIO HORIZONTAL to piec gazowy, który zapewni ciepło i światło wszędzie tam, gdzie chcemy stworzyć niepowtarzalną i przytulną atmosferę. Jego unikalną cechą jest ogień widoczny z czterech stron. To sprawia, że jest to wyjątkowa gazowa lampa tarasowa lub ogrodowa. Może pracować z pełną mocą nieprzerwanie do 30 godzin. Dolna część nagrzewnicy gazowej PATIO wykończona jest z czarnej stali malowanej proszkowo. Sterowanie: ręczne lub automatyczne za pomocą pilota.

PATIO HORIZONTAL nadaje się zarówno do gazu propan-butan, jak i czystego propanu. Zalecamy stosowanie butli z czystym propanem. PATIO nie wymaga czyszczenia szyb, gdyż ogień ich nie dymi. Dolna komora urządzenia zabezpieczona jest przed otwarciem przez osoby niepowołane dzięki zamkowi zamontowanemu w drzwiach. Górna konstrukcja grzałki gwarantuje ochronę palącego się ognia przed wiatrem. Dodatkowo kieruje wytworzone w nim ciepło równomiernie na cztery strony.

PATIO zostało wyposażone w specjalny zawór przeciwwypalający, który automatycznie odcina dopływ gazu do sterownika w przypadku przewrócenia się urządzenia, tym samym gasząc płomień. Nagrzewnica wyposażona jest w całkowicie bezpieczny i zaawansowany system ręcznego sterowania gazem, który zabezpiecza przed niekontrolowanym wyciekiem paliwa. Dodatkowo PATIO wyposażone jest w czujnik termopary, który odcina dopływ gazu do palnika w przypadku zdmuchnięcia płomienia palnika kontrolnego.

Moc znamionowa (kW): 17,5
Zakres mocy grzewczej (kW): 10,5 - 17,5
Rodzaj paliwa: propan lub propan butan
Rodzaj oszklenia: boczne
Materiał: stal, szkło
Szerokość (cm): 118,5
Wysokość (cm): 56,9
Głębokość (cm): 32,5

Tagi

Kratki, Kominki i grzejniki, Kominki, Kominki zewnętrzne, Kominki i grzejniki zewnętrzne, Kominki, Kominki zewnętrzne, Kominki w stylu współczesnym, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki szklane i stalowe, Kominki otwarte, Kominki gazowe, Kominki zewnętrzne, Kominki wolnostojące, Styl współczesny Kominki zewnętrzne, Metalowe Kominki zewnętrzne, Stalowe Kominki zewnętrzne, Szkło i Stalowe Kominki zewnętrzne

Napisz opinię

Kominek gazowy zewnętrzny wolnostojący stalowy Kratki PATIO HORIZONTAL

Kominek gazowy zewnętrzny wolnostojący stalowy Kratki PATIO HORIZONTAL

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek