PALENISKA I KOMINKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowy kominek gazowy do użytku zewnętrznego Kratki PATIO Zobacz większe

Stalowy kominek gazowy do użytku zewnętrznego Kratki PATIO

KOD: 250sdkratkipatio

ID: 205880

ProducentKratki

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kratki PATIO

Stalowy kominek gazowy do użytku zewnętrznego

Opis

PATIO to piec gazowy, który zapewni ciepło i światło wszędzie tam, gdzie chcemy stworzyć niepowtarzalną i przytulną atmosferę. Jego unikalną cechą jest ogień widoczny z czterech stron. To sprawia, że jest to wyjątkowa gazowa lampa tarasowa lub ogrodowa. Może pracować z pełną mocą nieprzerwanie do 30 godzin. Gotowy do podłączenia, posiada wszystkie komponenty potrzebne do uruchomienia. Wszystko czego potrzebujesz to butla z gazem. Dolna część nagrzewnicy PATIO wykończona jest do wyboru: stal malowana proszkowo na czarno, tafle szkła czarnego, tafle szkła białego lub tafle szkła pikowanego czarnego. Sterowanie: ręczne lub automatyczne za pomocą pilota.

Naszą PATIO zewnętrzną nagrzewnicę gazową można łatwo przenieść i umieścić w wybranym miejscu dzięki zamontowanym kółkom. Koła muszą być zablokowane, gdy koła znajdują się w punkcie docelowym. Urządzenie przystosowane jest do butli 11 kg. Urządzenie nadaje się zarówno do gazu propan-butan, jak i czystego propanu. Zalecamy stosowanie butli z czystym propanem. PATIO nie wymaga czyszczenia szyb, gdyż ogień ich nie dymi. Uruchamianie za pomocą jednego przycisku znajdującego się w dolnej komorze paleniska jest bardzo łatwe i intuicyjne.

Dolna komora urządzenia zabezpieczona jest przed otwarciem przez osoby niepowołane dzięki zamkowi zamontowanemu w drzwiach. Górna konstrukcja grzałki gwarantuje ochronę palącego się ognia przed wiatrem. Dodatkowo kieruje wytworzone w nim ciepło równomiernie na cztery strony. PATIO zostało wyposażone w specjalny zawór przeciwwypalający, który w przypadku przewrócenia się urządzenia automatycznie odcina dopływ gazu do sterownika, gasząc w ten sposób płomień. Nagrzewnica wyposażona jest w całkowicie bezpieczny i zaawansowany system ręcznego sterowania gazem, który zabezpiecza przed niekontrolowanym wyciekiem paliwa. Dodatkowo PATIO wyposażone jest w czujnik termopary, który odcina dopływ gazu do palnika w przypadku zdmuchnięcia płomienia palnika kontrolnego.

Moc znamionowa (kW): 8,2
Zakres mocy grzewczej (kW): 4,9 - 8,2
Rodzaj paliwa: propan butan
Wskaźnik efektywności energetycznej EEI: 37,00
Rodzaj oszklenia: boczna
Materiał: stal, szkło
Szerokość (cm): 48,2
Wysokość (cm): 155,30
Głębokość (cm): 48,2

Tagi

Kratki, Kominki i grzejniki, Kominki, Kominki zewnętrzne, Kominki i grzejniki zewnętrzne, kominek, kominek zewnętrzny, Kominki w stylu współczesnym, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki szklane i stalowe, Kominki gazowe, Kominki centralne, Kominki z pilotem, Kominki zewnętrzne, Kominki wolnostojące, Kominki w stylu współczesnym, Kominki zewnętrzne metalowe, Kominki zewnętrzne stalowe, Kominki zewnętrzne ze szkła i stali

Napisz opinię

Stalowy kominek gazowy do użytku zewnętrznego Kratki PATIO

Stalowy kominek gazowy do użytku zewnętrznego Kratki PATIO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek