PALENISKA I KOMINKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zewnętrzny kominek opalany drewnem montowany na ścianie Focus creation Paxfocus Zobacz większe

Zewnętrzny kominek opalany drewnem montowany na ścianie Focus creation Paxfocus

KOD: 250sdfocuscreationpaxfocus

ID: 186006

ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Focus creation Paxfocus

Zewnętrzny kominek opalany drewnem montowany na ścianie

Opis

Outdoor Paxfocus, w czarnym lub rdzawym wykończeniu, równie dobrze sprawdzi się we współczesnym salonie na świeżym powietrzu, jak i pod baldachimem ogrodowym.

Kominek zewnętrzny mocowany do ściany, opalany drewnem
Wykończenia kominków zewnętrznych: Rdza lub czarna farba antykorozyjna
Aby skorzystać z naszej gwarancji, wszystkie modele zewnętrzne muszą być zainstalowane pod obszarem chronionym i znajdować się w odległości co najmniej 10 km od wybrzeża. Wylot spalin musi być również podłączony do komina z daszkiem.

Tagi

Focus creation, Dominique Imbert, Paxfocus, Kominki i grzejniki, Kominki, Kominki zewnętrzne, Kominki i grzejniki zewnętrzne, kominek, kominek zewnętrzny, Kominki w stylu współczesnym, Kominki metalowe, Kominki ścienne, Kominki otwarte, Kominki opalane drewnem, Kominki zewnętrzne, Współczesny styl kominki zewnętrzne, metalowe kominki zewnętrzne

Napisz opinię

Zewnętrzny kominek opalany drewnem montowany na ścianie Focus creation Paxfocus

Zewnętrzny kominek opalany drewnem montowany na ścianie Focus creation Paxfocus

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek