PALENISKA I KOMINKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zewnętrzny kominek wiszący opalany drewnem Focus creation Domofocus Zobacz większe

Zewnętrzny kominek wiszący opalany drewnem Focus creation Domofocus

KOD: 250sdfocuscreationdomofocus

ID: 185977

ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Focus creation Domofocus

Zewnętrzny kominek wiszący opalany drewnem

Opis

Rywalizując ze swoim starszym bratem, Gyrofocusem, outdoorowy Domofocus ma bardziej smukły, kobiecy kształt i szerszy uśmiech.

Kominek zewnętrzny z podwieszanym i obrotowym paleniskiem, opalany drewnem.
Wykończenie kominków zewnętrznych: Rdza lub czarna farba antykorozyjna
Aby skorzystać z naszej gwarancji, wszystkie modele zewnętrzne muszą być zainstalowane w chronionym obszarze i znajdować się co najmniej 10 km od wybrzeża. Wylot spalin musi być również podłączony do komina z daszkiem.

Tagi

Focus creation, Dominique Imbert, Domofocus, Kominki i grzejniki, Kominki, Kominki zewnętrzne, Kominki i grzejniki zewnętrzne, kominek, kominek zewnętrzny, Kominki w stylu współczesnym, Kominki metalowe, Kominki wiszące, Kominki opalane drewnem, Kominki obrotowe, Kominki centralne, Kominki zewnętrzne , Kominki zewnętrzne w stylu współczesnym, Metalowe kominki zewnętrzne

Napisz opinię

Zewnętrzny kominek wiszący opalany drewnem Focus creation Domofocus

Zewnętrzny kominek wiszący opalany drewnem Focus creation Domofocus

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek