OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana by luum raindrop Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Luum Raindrop

KOD: BSSsdraindrop

ID: 46245

Ten produkt wykonywany jest wyłącznie na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Luum Raindrop

Inspirowane Luum Raindrop

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Luum

Niezależnie od tego, czy jest to zamarznięta w powietrzu kropla deszczu, biała wstęga energii czy eksplozja fajerwerków, pozostajemy pod wpływem otaczającego ich świata: postanowiliśmy przekształcić naturalne zjawiska w rzeźbiarskie elementy wyposażenia, które przekształcają wnętrza. Ich celem jest uchwycenie ruchu i utrwalenie go w postaci światła. Założone w 2015 roku przez dyrektora kreatywnego Chrisa Foxa, Luum to londyńskie studio projektowe, które produkuje samodzielną kolekcję wielkoformatowego oświetlenia, elementów wykonanych na zamówienie i wykonywanych na zamówienie klientów z sektorów mieszkaniowego, hotelarskiego i komercyjnego. Nasz zespół wywodzi się wyłącznie ze środowiska projektowego, co oznacza, że ich kolekcje oświetlenia są definiowane przez eksperymenty estetyczne, oryginalny kierunek projektowania i fachową wiedzę na temat produkcji z ichi partnerami produkcyjnymi. Każdy element jest ręcznie robiony w Wielkiej Brytanii i starannie kierujemy każdą częścią procesu, od wstępnej koncepcji, przez projekt i prototypowanie, aż po montaż.

Napisz opinię

Inspirowane Luum Raindrop

Inspirowane Luum Raindrop

Lampa inspirowana Luum Raindrop oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane

Produkty polecane:


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek