OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bocci 14 lampa inspirowana Zobacz większe

Tylko online

Bocci 14

KOD: BSSsdBocci14

ID: 40251

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Bocci 14

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Bocci

Bocci to firma projektowo-produkcyjna z siedzibą w Vancouver i Berlinie. Założona w 2005 roku pod kierownictwem twórczym Omera Arbela, Bocci jest zaangażowana w wspieranie bocznej i otwartej relacji między twórczym kierownictwem a rzemiosłem. Firma wprowadziła na rynek jeden projekt oświetlenia „14”, który natychmiast stał się klasykiem i pozostał podstawowym elementem wzornictwa i bestsellerem. Rosnąca oferta oświetlenia rzeźbiarskiego firmy Bocci jest opracowywana, projektowana i wytwarzana we własnym zakresie za pomocą infrastruktury skalibrowanej w celu zapewnienia pełnej kontroli nad techniką, jakością i skalą. W 2015 roku Bocci przekształcił zabytkowy berliński budynek w showroom i archiwum. „Bocci 79” zamieszkiwał dawny gmach sądu o powierzchni 2200 m² / 23,600 stóp kwadratowych, zbudowany w 1896 r. I prezentowany przez ponad dekadę prac Omera Arbela, od prac w toku, prototypów i pomysłów, po pełną gamę katalogów opracowanych dla Bocci. Bocci 79 zostało zamknięte w czerwcu 2020 roku, a obecnie pracujemy nad ich nowym, stałym salonem w Berlinie, który zostanie otwarty pod koniec 2020 roku.

Napisz opinię

Bocci 14

Bocci 14

Lampa Bocci 14 oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek