OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bocci 14 lampa inspirowana Zobacz większe

Tylko online

Bocci 14

KOD: BSSsdBocci14

ID: 40251

 Ten produkt jest wykonywany na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Bocci 14

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Bocci

Bocci to firma projektowo-produkcyjna z siedzibą w Vancouver i Berlinie. Założona w 2005 roku pod kierownictwem twórczym Omera Arbela, Bocci jest zaangażowana w wspieranie bocznej i otwartej relacji między twórczym kierownictwem a rzemiosłem. Firma wprowadziła na rynek jeden projekt oświetlenia „14”, który natychmiast stał się klasykiem i pozostał podstawowym elementem wzornictwa i bestsellerem. Rosnąca oferta oświetlenia rzeźbiarskiego firmy Bocci jest opracowywana, projektowana i wytwarzana we własnym zakresie za pomocą infrastruktury skalibrowanej w celu zapewnienia pełnej kontroli nad techniką, jakością i skalą. W 2015 roku Bocci przekształcił zabytkowy berliński budynek w showroom i archiwum. „Bocci 79” zamieszkiwał dawny gmach sądu o powierzchni 2200 m² / 23,600 stóp kwadratowych, zbudowany w 1896 r. I prezentowany przez ponad dekadę prac Omera Arbela, od prac w toku, prototypów i pomysłów, po pełną gamę katalogów opracowanych dla Bocci. Bocci 79 zostało zamknięte w czerwcu 2020 roku, a obecnie pracujemy nad ich nowym, stałym salonem w Berlinie, który zostanie otwarty pod koniec 2020 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek