NAKLEJKA NA ŚCIANĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naklejka na ścianę z włókniny papierowej Conceptuwall Paris Zobacz większe

Naklejka na ścianę z włókniny papierowej Conceptuwall Paris

KOD: 250sdconceptuwallparis

ID: 171802

ProducentConceptuwall

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Conceptuwall Paris

Naklejka na ścianę z włókniny papierowej

Opis

Od koncepcji po produkcję, kreacje CONCEPTUWALL są w 100% francuskie. Specjalistyczna doskonałość rzemieślnicza jako gwarancja jakości. Wyczucie detali i wykończenie pozwalają zaoferować kreacje z najwyższej półki. Do każdego wystroju można zaaranżować i ponownie wymyślić propozycje „gotowe do zamówienia”. Kolory, wzory i wymiary są przekomponowane tak, aby stworzyć oryginalny wystrój, dopasowany do każdego projektu.

Tagi

CONCEPTUWALL, Paryż, naklejki ścienne, sztuka i druki, naklejki ścienne, naklejki na ścianę w stylu współczesnym, naklejki na ścianę projektowe, naklejki na ścianę z włókna naturalnego, naklejki na ścianę papierową, naklejki na ścianę z włókniny, naklejki na ścianę krajobrazową

Napisz opinię

Naklejka na ścianę z włókniny papierowej Conceptuwall Paris

Naklejka na ścianę z włókniny papierowej Conceptuwall Paris

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek