MEBLE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel biurowy ICON PRESTIGE PLUS czarny - włoska skóra naturalna, aluminium Maximus Design Zobacz większe

Fotel biurowy Icon Prestige Plus czarny - Włoska skóra naturalna | aluminium

KOD: m12d9014.BLACK

ID: 63819

Wysokość całkowita94-104
Rodzaj meblaFotel biurowy

3 299,00 zł

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fotel biurowy Icon Prestige Plus czarny - Włoska skóra naturalna | aluminium

Krzesło biurowe PRESTIGE PLUS ICON jest klasycznym z lat 60-tych w pełni tapicerowane siedzisko jest włosko-wybrany ze skóry naturalnej, w kolorze czarnym. Podstawa i rama są wykonane z polerowanego aluminium. Ikona posiada mechanizm obrotowy z regulacją wysokości i możliwością pochylenia. Fotelik wykonany jest zgodnie z normą BIFMA oznacza to, że jest ergonomiczny, bezpieczny i trwały. Masa netto 1 p .: 20 kg opakowaniu Waga: 24 kg wymiary opakowania: 75 cm x 71 cm x 55 cm, metoda dostarczania: liczba PaczkaMaksymalna jednostek. Pojemnik: 1Produkt do samodzielnego montażu: Tak

Fotel biurowy Icon Prestige Plus czarny - Włoska skóra naturalna | aluminium najlepsza cena, najwyższa jakość, bezpieczna płatność.

Napisz opinię

Fotel biurowy Icon Prestige Plus czarny - Włoska skóra naturalna | aluminium

Fotel biurowy Icon Prestige Plus czarny - Włoska skóra naturalna | aluminium

Fotel biurowy Icon Prestige Plus czarny - Włoska skóra naturalna | aluminium najlepsza cena, najwyższa jakość, bezpieczna płatność, fachowe doradztwo.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek