LEŻAKI, LEŻANKI I ŁÓŻKA OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tapicerowana leżanka ogrodowa Sunbrella®. Skargaarden Lidö Zobacz większe

Tapicerowana leżanka ogrodowa Sunbrella®. Skargaarden Lidö

KOD: 250sdskargaardenlidö

ID: 237280

Rok produkcji2018
ProjektantEmma Olbers
ProducentSkargaarden

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Skargaarden Lidö

Tapicerowana leżanka ogrodowa Sunbrella®.

Opis

Seria Lounge wykonana z aluminium, ze sprytnymi poduszkami pokrytymi tkaniną Sunbrella, wypełnionymi pianką Quickdry. Zapewnia duży komfort i równie dobrze prezentuje się w ogrodzie, jak na dużym miejskim tarasie.

W XVII wieku szlachcic Bengt Oxenstierna zbudował barokową rezydencję na wyspie Lidö . Potem przyszli Rosjanie i spalili go w 1719 roku. Były to ciężkie czasy. Od tamtego czasu jest to jednak spokojna wyspa. Dziś ludzie przyjeżdżają tu, aby zjeść w lokalnej restauracji lub przespacerować się po pięknych łąkach wzdłuż brzegu. To miejsce, w którym można spędzać wolny czas na świecie. Prawie jak linia salonowa Lidö. Wykonany z aluminium, ze sprytnymi poduszkami pokrytymi tkaniną Sunbrella, można go postawić na łące nad brzegiem morza lub w dowolnym miejscu, a następnie tam stać, niezależnie od wiatru i pogody. Usiądź na wszelki wypadek. Napić się. Pomyśl o wszystkich historiach, które muszą być o dwudziestu kilku tysiącach wysp archipelagu sztokholmskiego, które nigdy nie zostały opowiedziane.

Tagi

Skargaarden, Emma Olbers, Lidö, Meble ogrodowe, Leżaki ogrodowe, Leżanka ogrodowa, Leżaki ogrodowe w stylu współczesnym, Leżaki ogrodowe z tkaniny, Włókna syntetyczne Leżaki ogrodowe, Leżaki ogrodowe Sunbrella®, Leżaki ogrodowe tapicerowane

Napisz opinię

Tapicerowana leżanka ogrodowa Sunbrella®. Skargaarden Lidö

Tapicerowana leżanka ogrodowa Sunbrella®. Skargaarden Lidö

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek