LEŻAKI, LEŻANKI I ŁÓŻKA OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leżak aluminiowy na kółkach Atmosphera Wind Zobacz większe

Leżak aluminiowy na kółkach Atmosphera Wind

KOD: 250sdWI.LT

ID: 161618

Rok produkcji2019
ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Atmosphera Wind

Leżak aluminiowy na kółkach

Dane techniczne

169 x 66 x 80 cm - siedzisko H 32 cm
14 kg

Opis

Wind to aluminiowe ramy malowane farbą epoksydową do użytku na zewnątrz w kolorze białym lub grafitowym. Siedzisko i oparcie z tkaniny technicznej z mikrozgrzewanym materiałem Textilene w kolorze białym lub czarnym do użytku na zewnątrz.
Ergonomiczne oparcie; w komplecie z kołami nr 2.
Wykonany z lekkiej i bardzo stabilnej konstrukcji podążającej za liniami ciała, zapewnia doskonały komfort siedzenia. Rama aluminiowa i siedzisko batyline. Dostępny w wersji białej lub grafitowej.

Tagi

Atmosfera, wiatr, meble ogrodowe, leżaki, leżak, leżaki w stylu współczesnym, leżaki z tkaniny, leżaki aluminiowe, leżaki metalowe, tkaniny techniczne leżaki, leżaki z kółkami

Napisz opinię

Leżak aluminiowy na kółkach Atmosphera Wind

Leżak aluminiowy na kółkach Atmosphera Wind

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek