ŁAWKA DO POCZEKALNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Siedzenia z belkami z forniru drewnianego Pedrali Kuadra XL 2603 / 2606 Zobacz większe

Siedzenia z belkami z forniru drewnianego Pedrali Kuadra XL 2603 / 2606

KOD: 250sdpedralikuadraxl2603/2606

ID: 223070

ProducentPedrali

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Pedrali Kuadra XL 2603 / 2606

Siedzenia z belkami z forniru drewnianego

Opis

Większe rozmiary, dolna część pleców w połączeniu z szeroką gamą wykończeń cechują Kuadra XL i sprawiają, że jest jeszcze bardziej wszechstronna i wygodna. Trzy, cztery lub pięć gniazd z technopolimeru i podstawa ze stali nierdzewnej.

Bardzo prosta i kultowa cholewka oraz innowacyjne zakrzywione oparcie sprawiają, że kolekcja Kuadra jest wygodna i wszechstronna.

Tagi

Pedrali, Kuadra, umeblowanie budynków użyteczności publicznej, siedziska z belkami, siedziska z belkami, siedziska z belkami drewnianymi, siedziska z belkami fornirowanymi, wielowarstwowe siedziska z belkami drewnianymi, konstruowane siedziska z belkami drewnianymi

Napisz opinię

Siedzenia z belkami z forniru drewnianego Pedrali Kuadra XL 2603 / 2606

Siedzenia z belkami z forniru drewnianego Pedrali Kuadra XL 2603 / 2606

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek