LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Anglepoise Original 1227™ Mini Ceramic Wall Light Zobacz większe

Anglepoise Original 1227™ Mini Ceramic Wall Light

KOD: 200sd190204

ID: 439931

ProducentAnglepoise

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Nasza nowa kolekcja Anglepoise® Ceramic emanuje prostotą i elegancją. Błyszcząca gładkość kloszy z porcelany kostnej jest uzupełniona eleganckimi, chromowanymi okuciami, a kable z szarej tkaniny zapewniają subtelny kontrast tekstury. A ponieważ wypadki mogą się zdarzyć, zadbaliśmy o to, aby rolety można było łatwo wymienić.

Ta kompaktowa, kierunkowa lampa ścienna jest łatwa w montażu i obsłudze (kinkiet z odlewanego ciśnieniowo aluminium ma zintegrowany przełącznik), a dzięki błyszczącemu, białemu kloszowi z porcelany kostnej, który staje się półprzezroczysty, gdy światło jest włączone, również wygląda pięknie.
Materiały:
- Wykończenie błyszczącym lakierem
- Klosz z porcelany kostnej
- Przewód w oplocie z szarej tkaniny
- Chromowane okucia
- Płyta ścienna z odlewanego ciśnieniowo aluminium
Wymiary produktu:
- Średnica klosza: 13cm
- Wysokość klosza: 14cm
- Maksymalny zasięg: 28cm (od ściany do klosza)
- Płyta ścienna: 8 x 8cm

Napisz opinię

Anglepoise Original 1227™ Mini Ceramic Wall Light

Anglepoise Original 1227™ Mini Ceramic Wall Light

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek