ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Anglepoise Original 1227™ Mini Ceramic Pendant Zobacz większe

Anglepoise Original 1227™ Mini Ceramic Pendant

KOD: 200sd190207

ID: 439934

ProducentAnglepoise

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Nasza nowa kolekcja Anglepoise® Ceramic emanuje prostotą i elegancją. Błyszcząca gładkość kloszy z porcelany kostnej jest uzupełniona eleganckimi, chromowanymi okuciami, a kable z szarej tkaniny zapewniają subtelny kontrast tekstury. A ponieważ wypadki mogą się zdarzyć, zadbaliśmy o to, aby rolety można było łatwo wymienić.

Delikatna, półprzezroczysta i kompaktowa wersja Ceramic klasycznej zawieszki Anglepoise® jest niezwykle wszechstronna. Pojedyncza, zawieszona nisko, aby podkreślić wygląd szarego kabla w oplocie z tkaniny, stanowiłaby oszczędzającą miejsce alternatywę dla lampy stołowej, a ich rząd byłby zarówno funkcjonalnym, jak i stylowym sposobem oświetlenia blatu, baru lub stół obiadowy.
Materiały:
- Lakier błyszczący
- Klosz z porcelany kostnej
- Przewód w oplocie z szarej tkaniny
- Chromowane okucia
- Malowana rozeta sufitowa
Wymiary produktu:
- Średnica klosza: 13cm
- Wysokość klosza: 14cm
- Długość kabla: Max. 150cm
- Średnica rozety sufitowej: 10cm

Napisz opinię

Anglepoise Original 1227™ Mini Ceramic Pendant

Anglepoise Original 1227™ Mini Ceramic Pendant

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek