LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ateljé Lyktan Charge Wall Zobacz większe

ateljé Lyktan Charge Wall

KOD: 200sd182215

ID: 431942

Producentateljé Lyktan

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

dzisiejszych czasach znalezienie gniazdka elektrycznego, gdy jest potrzebne, jest praktycznie niemożliwe, gdzie można naładować telefon, tablet, słuchawki czy komputer. Dlatego opracowaliśmy Charge. Charge to lampa i gniazdko w jednym, z dwoma złączami USB, jednym usb c i jednym standardowym. Charge to cała rodzina lamp, począwszy od lamp sufitowych, podłogowych, ściennych i stołowych. Ładowanie działa wszędzie. Gdziekolwiek jest lampka ładowania, tam jest moc.

Odlew aluminiowy i dyfuzor z PMMA. Źródło światła LED o temperaturze barwowej 2700K.
Ściemnianie za pomocą 2-stopniowego ściemniania dotykowego na górze oprawy.
Wyposażona w gniazdo USB 2.0 oraz USB-C umieszczone w dyfuzorze.

Napisz opinię

ateljé Lyktan Charge Wall

ateljé Lyktan Charge Wall

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek