ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ateljé Lyktan Charge Pendant Zobacz większe

ateljé Lyktan Charge Pendant

KOD: 200sd182217

ID: 431944

Producentateljé Lyktan

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

dzisiejszych czasach znalezienie gniazdka elektrycznego, gdy jest potrzebne, jest praktycznie niemożliwe, gdzie można naładować telefon, tablet, słuchawki czy komputer. Dlatego opracowaliśmy Charge. Charge to lampa i gniazdko w jednym, z dwoma złączami USB, jednym usb c i jednym standardowym. Charge to cała rodzina lamp, począwszy od lamp sufitowych, podłogowych, ściennych i stołowych. Ładowanie działa wszędzie. Gdziekolwiek jest lampka ładowania, tam jest moc.

Zatrzaskowa listwa zaciskowa umieszczona w sterowniku. Zasilacz umieszczony w muszli sufitowej, 2,5 m czarny kabel tekstylny
Obudowa oprawy z odlewanego ciśnieniowo aluminium i dyfuzor z PMMA
Zawiera. Źródło światła LED, temperatura barwowa 2700K. Oddawanie barw CRI 80. Tolerancja chromatyczności max 3 SDCM.
Wyposażony w gniazdo USB 2.0 oraz USB-C umieszczone w dyfuzorze.

Napisz opinię

ateljé Lyktan Charge Pendant

ateljé Lyktan Charge Pendant

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek