LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY ZEWNĘTRZNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Rotaliana Lampion W1 Zobacz większe

Lampa ścienna Rotaliana Lampion W1

KOD: 250sdrotalianalampionw1

ID: 108010

Rok produkcji2009
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieZewnętrzne
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantEmmanuel Gallina
ProducentRotaliana
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rotaliana Lampion

Kinkiet silikonowy

Projektant: Emmanuel Gallina
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2009

Dane techniczne

wymiary

Opis

Informacje techniczne:
1xE27 Halo Eco max 28W ściemnialna.
1xE27 Fluo / ściemnialna LED.

Informacje dotyczące zakupu:( ccc333)Przezroczysty kabel w zestawie.
Żarówki nie są dołączone.

Zainspirowana kolorowymi lampionami papierowymi, Lampion odtwarza świąteczną atmosferę w domu lub na zewnątrz. Jego silikonowy korpus i soczewka z poliwęglanu sprawiają, że jest wodoodporny i dlatego idealnie nadaje się do użytku w ogrodzie.

Emmanuel Gallina

Emmanuel Gallina - zdjęcie projektantaEmmanuel Gallina: elegancja prostoty.
Aby opisać swoją pracę jako projektanta, Emmanuel lubi cytować Constantina Brancusiego „Prostota to rozwiązanie złożoności”. Elegancja, przejrzystość i ponadczasowość to klucz do twórczości Emmanuela Galliny. Jego twórcza etyka autentyczności i spójności jest ucieleśniona w każdym z jego projektów. Dla niego dbałość o szczegóły jest stałym priorytetem w konturach, kształtach i funkcjonalności jego pracy. Absolwent ENAD (Limoges) i IAV (Orléans). Swoją wiedzę pogłębiał na Politechnice w Mediolanie, uzyskując dyplom magistra projektowania i zarządzania. Następnie przez 7 lat współpracował z Antonio Citterio w Mediolanie przy projektach dla najbardziej znanych nazwisk międzynarodowego designu. Obecnie Emmanuel pracuje dla własnej agencji, między Włochami a Francją, współpracując z zdecydowanie współczesnymi międzynarodowymi markami, takimi jak Poliform, Fiam, Cartier, Panasonic, Accor, Porada, Ampm La Redoute, Ethimo, Toulemonde Bochart, Manade, Colé, ACRE made in amazonia, etc...
Od 2010 roku jest konsultantem firm w zakresie strategii marketingowej i tożsamości projektowej jako dyrektor artystyczny.
Emmanuel wykłada w Politecnico w Mediolanie. Jest często zapraszany na wykłady, konferencje i warsztaty we Francji, Włoszech, Chinach czy Brazylii.
Nagrody i konkursy:
2019: Sélection FD100 Label VIA_Paris
2016 Wallpaper Design Award _ London (Maskara coiffeuse dla Porada)
2015 Label VIA _ Paris (sofa Harold dla AMPM)
2013 Orange Cena Design Tour _ Bordeaux (kolekcja dla AMPM)
2013 Archidesignclub Palmares _ Paris (biurko Tapparelle dla Colé)
Wytwórnia 2012 VIA _ Paris (Nouvelle vague dla Clen)
Wytwórnia 2012 Label Observeur du design _ Paryż (Nouvelle vague dla Clen)
Nagroda 2011 Wallpaper Design _ Londyn (stół Concorde dla Poliform)
Nagroda za projekt mebli WAN 2011 na krótkiej liście _ Londres (kolekcja Aikana Outdoor dla Fast)
Nagroda Imm Interior 2011 _ Koln (Kolekcja Aikana Outdoor dla Fast)
Nagroda roku 2009 _ New York (krzesło Grace dla Poliform)
2008 ID najmądrzejszych produktów Nagroda _ Nowy Jork
2002 Design 21 Nagroda Unesco _ Nowy Jork
2002 Pierwsza nagroda Utopia 1.0 _ Bienna le St Etienne
Emmanuel Gallina Projekt:
26, cours du Chapeau Rouge
33000 Bordeaux
FRANCJA
Corso Garibaldi, 44
20121 Milano
WŁOCHY

Tagi

Rotaliana, Emmanuel Gallina, Lampion, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Kinkiety zewnętrzne, lampa ścienna, kinkiet zewnętrzny, Kinkiety w stylu współczesnym, Projekt kinkiety, Kinkiety z materiałów syntetycznych, Kinkiety silikonowe, Kinkiety fluorescencyjne, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety halogenowe, Kinkiety z ramieniem stałym, Kinkiety zewnętrzne w stylu współczesnym, Design Kinkiety zewnętrzne, Materiał syntetyczny Kinkiety zewnętrzne, Silikonowe kinkiety zewnętrzne, Fluorescencyjne kinkiety zewnętrzne, Kinkiety halogenowe zewnętrzne

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa ścienna Rotaliana Lampion W1

Lampa ścienna Rotaliana Lampion W1

Informacje techniczne: 1xE27 Halo Eco max 28W z możliwością ściemniania. 1xE27 Fluo / LED z możliwością ściemniania. Informacje dotyczące zakupu: Przejrzysty kabel w zestawie. Żarówki nie są dołączone. Zainspirowany kolorowymi lampionami papierowymi, Lampion odtwarza świąteczną atmosferę w domu lub na zewnątrz. Jego silikonowy korpus i soczewka z poliwęglanu sprawiają, że jest wodoodporny i dlatego idealnie nadaje się do użytku w ogrodzie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek