LADA BAROWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podświetlana lada barowa Pedrali ICEBERG LIGHT Zobacz większe

Podświetlana lada barowa Pedrali ICEBERG LIGHT

KOD: 250sdpedraliiceberglight

ID: 223090

ProjektantClaudio Dondoli
ProjektantMarco Pocci
ProducentPedrali

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Pedrali ICEBERG LIGHT

Podświetlana lada barowa

Opis

W kształcie bryły lodu, ta modułowa lada barowa jest sercem przyjemnego środowiska zewnętrznego, takiego jak bar przy basenie, plaża lub ogród. Wykonane z formowanego rotacyjnie polietylenu o wysokiej gęstości moduły Iceberg mają kształt podwójnego pięciokąta i pozwalają tworzyć nieskończone kombinacje. Zestaw oświetleniowy, górny blat z metakrylanu i stalowe półki wewnętrzne są dostępne jako wyposażenie opcjonalne/akcesoria.

Tagi

Pedrali, Claudio Dondoli, Marco Pocci, Meble ogrodowe, Meble do restauracji i kawiarni, Lady barowe, Liczniki barowe na zewnątrz, liczniki barowe, Liczniki barowe na zewnątrz, Liczniki barowe w stylu współczesnym, Liczniki barowe Enlightened, Liczniki barowe na świeżym powietrzu, Liczniki barowe w stylu współczesnym

Napisz opinię

Podświetlana lada barowa Pedrali ICEBERG LIGHT

Podświetlana lada barowa Pedrali ICEBERG LIGHT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek