KRZESŁO DO POCZEKALNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło recepcyjne z tkaniny na kozłach z podłokietnikami Diemme Vanity Zobacz większe

Krzesło recepcyjne z tkaniny na kozłach z podłokietnikami Diemme Vanity

KOD: 250sddiemmevanity

ID: 176144

Rok produkcji2007
ProducentDiemme

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Diemme Vanity

Krzesło recepcyjne z tkaniny na kozłach z podłokietnikami

Opis

Vanity to krzesło do poczekalni z podłokietnikami na bazie tkaniny, część kolekcji o tej samej nazwie.

Vanity to fotel do oczekiwania i spotkań z mechanizmem gazowym; lub rama sań; cztery nogi; cztery rurowe stalowe szprychy; cztery aluminiowe szprychy z mechanizmem obrotu i powrotu; lub czarna lub biała lakierowana podstawa piramidy.
VANITY jest wyrafinowany i liniowy.
Hojnie wygodne siedzisko ma ściśle symetryczną geometrię: zaokrąglenia tapicerki zbiegają się w kierunku centralnego detalu, dziura w eliptycznym kształcie samego krzesła. W swojej wygodzie i nowoczesności Vanity jest idealna zarówno do wypoczynku, jak i długotrwałego użytkowania.

Tagi

Diemme, Toaletka, Krzesła, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Krzesła dla gości, Krzesła do poczekalni, Sale konferencyjne i poczekalnie, krzesło, krzesło dla gości, krzesło do poczekalni, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny, Krzesła obrotowe, Krzesła tapicerowane, Krzesła z podłokietnikami, Krzesła na kozłach, Krzesła recepcyjne, Krzesła otwarte, Krzesła dla gości w stylu współczesnym, Krzesła dla gości z tkaniny, Krzesła do poczekalni w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny do poczekalni

Napisz opinię

Krzesło recepcyjne z tkaniny na kozłach z podłokietnikami Diemme Vanity

Krzesło recepcyjne z tkaniny na kozłach z podłokietnikami Diemme Vanity

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek