KRZESŁO DO POCZEKALNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami Diemme Social Zobacz większe

Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami Diemme Social

KOD: 250sddiemmesocial

ID: 176137

Rok produkcji2013
ProducentDiemme

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Diemme Social

Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami

Opis

Social to krzesło na wsporniku z tkaniny z podłokietnikami.

SOCIAL to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących krzesła o klasycznej formie, ale w nowoczesnym stylu.
Z łatwością wpasowuje się w eleganckie minimalistyczne, zapewniając komfort w każdej sytuacji. Tył krzesła Social jest różny: jego miękka wyściółka może być pokryta tkaniną lub skórą, aby dopasować się do jeszcze bardziej formalnego otoczenia.

Oparcie krzesła dla gości jest wyściełane pianką poliuretanową lub siatką, zawsze z tapicerowanym siedziskiem. Rama chromowana na wsporniku lub na 4 nogach, ze stałymi podłokietnikami z osłoną z czarnego polipropylenu. Możliwość układania w stos.

Tagi

Diemme, Socjalne, Krzesła, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Krzesła dla gości, Krzesła do poczekalni, Sale konferencyjne i poczekalnie, krzesło, krzesło dla gości, krzesło do poczekalni, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny, Krzesła wspornikowe, Krzesła tapicerowane, Krzesła z podłokietnikami, Krzesła recepcyjne, Krzesła dla gości w stylu współczesnym, Krzesła dla gości z tkaniny, Krzesła do poczekalni w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny do poczekalni

Napisz opinię

Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami Diemme Social

Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami Diemme Social

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek