KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowe krzesło biurowe z oparciem o średniej wysokości Vaghi Yalta Zobacz większe

Obrotowe krzesło biurowe z oparciem o średniej wysokości Vaghi Yalta

KOD: 250sdY2A6L

ID: 241762

ProducentVaghi
CenaCena od 539.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vaghi Yalta

Obrotowe krzesło biurowe z oparciem o średniej wysokości

Opis

Jałta to fotel ze średnim oparciem, swobodnie odchylany, z regulacją obrotu i wysokości, kubełek poliamidowy, tapicerowany samonośną siatką cat. RP, stałe podłokietniki poliamidowe, guma Ø mm. 65 kółek.

KOLORY I WYKOŃCZENIE
Dostępne w kolorze czarnym ze strukturą i siatką lub w kolorze kości słoniowej ze strukturą i siatką

CERTYFIKATY
EN 1335

Tagi

VAGHI, Jałta, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Tkaniny Krzesła biurowe, Plastikowe krzesła biurowe, Poliamid (PA) Krzesła biurowe, Tkaniny siatkowe Krzesła biurowe, Krzesła biurowe z kółkami, Obrotowe krzesła biurowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z 5-ramienna podstawa, krzesła biurowe z regulacją wysokości

Napisz opinię

Obrotowe krzesło biurowe z oparciem o średniej wysokości Vaghi Yalta

Obrotowe krzesło biurowe z oparciem o średniej wysokości Vaghi Yalta

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek