KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowy fotel biurowy z podłokietnikami Vaghi Union Executive Zobacz większe

Obrotowy fotel biurowy z podłokietnikami Vaghi Union Executive

KOD: 250sdU3C6/U3D6/U5C6/U5D6

ID: 241749

ProjektantLucci Orlandini Design
ProducentVaghi
CenaCena od 588.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vaghi Union Executive

Obrotowy fotel biurowy z podłokietnikami

Dane techniczne

68x68x wys. 102/114 cm - wys. siedziska: 42/54 cm

Opis

Union Executive to fotel ze średnim oparciem, odchylany z siedziskiem obrotowym i podnoszonym, stałe podłokietniki w metalowej lub aluminiowo-aluminiowej podstawie, gumowe kółka Ø65. Powłoka z pikowanym wypełnieniem.

Dostępne z:
- centralnym mechanizmem wahadłowym
- zaawansowanym mechanizmem obrotowym podparcia

Tapicerka z tkaniny lub skóry.

Podłokietniki
U3 | Podłokietniki i podstawa z aluminium.
U5 | Podłokietniki stalowe.

CERTYFIKATY
EN 1335

Tagi

VAGHI, Lucci Orlandini Design, Union Executive, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Krzesła biurowe z tkaniny, Krzesła biurowe z aluminium, Krzesła biurowe metalowe, Krzesła biurowe ergonomiczne, Krzesła biurowe Recliner, Krzesła biurowe z kółkami, Biuro obrotowe krzesła, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości, Krzesła biurowe tapicerowane

Napisz opinię

Obrotowy fotel biurowy z podłokietnikami Vaghi Union Executive

Obrotowy fotel biurowy z podłokietnikami Vaghi Union Executive

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek