KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowe krzesło biurowe z nieruchomymi metalowymi podłokietnikami Vaghi Morea Comfort Zobacz większe

Obrotowe krzesło biurowe z nieruchomymi metalowymi podłokietnikami Vaghi Morea Comfort

KOD: 250sdvaghimoreacomfort

ID: 241741

ProducentVaghi
CenaCena od 702.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vaghi Morea Comfort

Obrotowe krzesło biurowe z nieruchomymi metalowymi podłokietnikami

Dane techniczne

68x68x H 117/136 cm - H Siedzisko: 42/54 cm

Opis

Morea Comfort to fotel biurowy ze średnim oparciem, podnoszonym i odchylanym, podnoszonym i odchylanym ZAGŁÓWKIEM, obrotowym i podnoszonym siedziskiem ze stałymi podłokietnikami z rurek metalowych, aluminiową podstawą i gumowymi kółkami Ø65 lub Ø50 mm.

CMSWL - CMSJS - CMSDX - CBSD

DOSTĘPNE MODELE
CM | Czarny plastik
CB | Biały plastik

KOLORY I WYKOŃCZENIE
Dostępne w różnych kolorach i wykończeniach

CERTYFIKATY
DL 81/80 / EN 1335

Tagi

VAGHI, Morea Comfort, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Krzesła biurowe z tkaniny, Krzesła biurowe aluminiowe, Krzesła biurowe metalowe, Krzesła biurowe ergonomiczne, Krzesła biurowe Recliner, Krzesła biurowe na kółkach, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości, Krzesła biurowe tapicerowane

Napisz opinię

Obrotowe krzesło biurowe z nieruchomymi metalowymi podłokietnikami Vaghi Morea Comfort

Obrotowe krzesło biurowe z nieruchomymi metalowymi podłokietnikami Vaghi Morea Comfort

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek