KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowe krzesło biurowe na kółkach Vaghi Bursa Evo Black Zobacz większe

Obrotowe krzesło biurowe na kółkach Vaghi Bursa Evo Black

KOD: 250sdvaghibursaevoblack

ID: 241710

ProducentVaghi
CenaCena od 432.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vaghi Bursa Evo Black

Obrotowe krzesło biurowe na kółkach

Dane techniczne

68x68x H 120/132 cm - H Siedzisko: 42/54 cm

Opis

Bursa Rete Evo to fotel biurowy ze średnim oparciem z odchylanej siatki, podwyższonym i odchylanym wyściełanym zagłówkiem lub elastycznym zagłówkiem z poliuretanu, podparciem lędźwiowym z polipropylenu o regulowanej wysokości.
Obrotowe i podwyższone siedzisko (pokryte skórą lub tkaniną), podłokietniki z poliamidu z regulacją wysokości z powierzchnią podparcia z poliuretanu, podstawa z poliamidu i gumowe koła.

RIPKD - RISKD: Podnoszony i odchylany zagłówek
REPKD - RESKD: Stały elastyczny zagłówek

Dostępny z:
- stałym kontaktem (oparcie w kontakcie z korpus zapewniający prawidłowe podparcie pleców)
- mechanizm zsynchronizowany (zarówno oparcie jak i siedzisko podążają za ruchem ciała)

CERTYFIKATY
DL 81/80 / EN 1335

Tagi

VAGHI, Bursa Evo Black, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Krzesła biurowe z tkaniny, Krzesła biurowe z tworzywa sztucznego, Tkaniny siatkowe Krzesła biurowe, Krzesła biurowe ergonomiczne, Krzesła biurowe Recliner, Krzesła biurowe z kółkami, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości

Napisz opinię

Obrotowe krzesło biurowe na kółkach Vaghi Bursa Evo Black

Obrotowe krzesło biurowe na kółkach Vaghi Bursa Evo Black

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek