KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości i podłokietnikami Vaghi Assia EV Zobacz większe

Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości i podłokietnikami Vaghi Assia EV

KOD: 250sdEBTID+ELG1D

ID: 241706

ProducentVaghi
CenaCena od 437.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vaghi Assia EV

Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości i podłokietnikami

Opis

Assia EV to fotel z oparciem RE o średniej siatce z mechanizmem Synchro z regulacją głębokości siedziska, podłokietniki poliamidowe z regulacją wysokości z nakładką polipropylenową, siedzisko tapicerowane, podstawa poliamidowa, guma Ø 65 mm. kółka.
Dostępny z regulowanym podparciem lędźwiowym z polipropylenu.

DOSTĘPNE MODELE
EB | Tworzywa sztuczne białe
PL | Czarne tworzywa sztuczne.

KOLORY I WYKOŃCZENIA
Dostępne w różnych kolorach i wykończeniach

CERTYFIKATY
DL 81/01 | EN 1335

Tagi

VAGHI, Assia EV, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Tkaniny Krzesła biurowe, Plastikowe krzesła biurowe, Poliamid (PA) Krzesła biurowe, Tkaniny siatkowe Krzesła biurowe, Krzesła biurowe Recliner, Krzesła biurowe z kółkami, Obrotowe krzesła biurowe, Krzesła biurowe z podłokietniki, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości, Krzesła biurowe tapicerowane

Napisz opinię

Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości i podłokietnikami Vaghi Assia EV

Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości i podłokietnikami Vaghi Assia EV

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek