KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowy fotel biurowy z siatki z zagłówkiem Vaghi Assia CL Zobacz większe

Obrotowy fotel biurowy z siatki z zagłówkiem Vaghi Assia CL

KOD: 250sdA2TZ/A2SZ

ID: 241704

ProducentVaghi
CenaCena od 672.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vaghi Assia CL

Obrotowy fotel biurowy z siatki z zagłówkiem

Dane techniczne

68x68x H 105,6/117,6 cm - H Siedzisko: 42/54 cm

Opis

Assia to fotel z oparciem o średniej siatce, regulowany zagłówek z siatki z regulacją wysokości, z regulacją nachylenia i regulacją podparcia lędźwiowego z miękką poliuretanową nakładką oparcia, obrotowe, tapicerowane siedzisko z regulacją wysokości i głębokości, podłokietniki z poliamidu z regulacją wysokości i szerokości podkładka poliuretanowa, gumowe kółka Ø65 mm.
Siedzisko tapicerowane skórą lub tkaniną.

Dostępne z:
- regulacją kąta siedziska
- ogranicznikiem skoku

DOSTĘPNE MODELE (oparcie)
A2 - Czarny plastik

CERTYFIKATY
DL 81/80 / EN 1335

Tagi

VAGHI, Assia CL, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Tkaniny Krzesła biurowe, Plastikowe krzesła biurowe, Poliamid (PA) Krzesła biurowe, Tkaniny siatkowe Krzesła biurowe, Ergonomiczne krzesła biurowe, Leżak Krzesła biurowe, Krzesła biurowe z kółka, Obrotowe krzesła biurowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości

Napisz opinię

Obrotowy fotel biurowy z siatki z zagłówkiem Vaghi Assia CL

Obrotowy fotel biurowy z siatki z zagłówkiem Vaghi Assia CL

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek