KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło biurowe z regulacją wysokości i podstawą 5-Spoke z podłokietnikami Quinti Sedute Sugar NET WHITE Zobacz większe

Krzesło biurowe z regulacją wysokości i podstawą 5-Spoke z podłokietnikami Quinti Sedute Sugar NET WHITE

KOD: 250sdquintisedutesugarnetwhite

ID: 227154

Rok produkcji2015
ProducentQuinti Sedute

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Quinti Sedute Sugar NET WHITE

Krzesło biurowe z regulacją wysokości i podstawą 5-Spoke z podłokietnikami

Opis

Kolekcja Sugar Net zawiera teraz zupełnie nową wersję White. Z podłokietnikami, pokryciem i tylnymi siedzeniami wykończonymi na biało, Sugar Net staje się jeszcze bardziej wszechstronna i elastyczna. Siatka sprawia, że krzesło jest niezwykle wygodne i jest dostępne w dziewięciu różnych wykończeniach, oferujących szeroki zakres personalizacji.

Tagi

Quinti Sedute, Cukier, Meble biurowe, Krzesła biurowe, Krzesła biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Tkaniny Krzesła biurowe, Krzesła biurowe na kółkach, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości

Napisz opinię

Krzesło biurowe z regulacją wysokości i podstawą 5-Spoke z podłokietnikami Quinti Sedute Sugar NET WHITE

Krzesło biurowe z regulacją wysokości i podstawą 5-Spoke z podłokietnikami Quinti Sedute Sugar NET WHITE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek