KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowe krzesło biurowe z podstawą 4-Spoke Quinti Sedute Misty Zobacz większe

Obrotowe krzesło biurowe z podstawą 4-Spoke Quinti Sedute Misty

KOD: 250sdquintisedutemisty

ID: 227134

Rok produkcji2017
ProjektantMarco Cocco
ProducentQuinti Sedute

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Quinti Sedute Misty

Obrotowe krzesło biurowe z podstawą 4-Spoke

Opis

Misty , wyrafinowane i sugestywne krzesło o nowoczesnych kształtach. Sztywne siedzisko z poliuretanu w białym lub czarnym wykończeniu, wygodne oparcie dostępne również bez podłokietników oraz zdejmowane siedzisko wykonane z poliuretanu z poduszką memory dla zapewnienia maksymalnego komfortu.

Misty
został zaprojektowany jako krzesło dla gości i może być używany jako uzupełnienie poczekalni, miejsc spotkań i umów. Dostępnych jest kilka konfiguracji: 5 szprychowa podstawa obrotowa lub 4 szprychowa podstawa lekka (na kółkach lub stopach) lub zamocowana za pomocą konstrukcji wspornikowej (biała lub chromowana) dla idealnej integracji z siedziskiem.

Tagi

Quinti Sedute, Marco Cocco, Misty, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Tkaniny Krzesła biurowe, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podstawą 4-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości

Napisz opinię

Obrotowe krzesło biurowe z podstawą 4-Spoke Quinti Sedute Misty

Obrotowe krzesło biurowe z podstawą 4-Spoke Quinti Sedute Misty

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek