KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości na kółkach Manerba Vogue Zobacz większe

Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości na kółkach Manerba Vogue

KOD: 250sdU174F06

ID: 211670

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Manerba Vogue

Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości na kółkach

Dane techniczne

S70 x G70 x W76 cm

Opis

Elegancki i wyrafinowany design łączy się z najlepszymi występami z gośćmi i fotelem konferencyjnym Vogue. Duże wymiary i wygodna ognioodporna wyściółka gumowa gwarantują absolutny komfort.Dostępne z aluminiową podstawą na kółkach. Ta podstawa jest również dostępna jako opcjonalna wersja malowana proszkowo w kolorach połączonych z metalowymi konstrukcjami biurek lub w wykończeniu galwanicznym Vintage Black i Vintage Bronze w połączeniu z wykończeniem kolekcji Reflection i Revo.

Manerba Boutique to przestrzeń do pracy i życia, w której wymiary, materiały i wykończenia są przemyślane i dostosowane we współpracy z architektami i klientami.
Wspólnym celem jest stworzenie harmonijnej, specjalnej, wysoce spersonalizowanej przestrzeni roboczej, która może poprawić samopoczucie i wydajną pracę.

Tagi

Manerba, Vogue, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Tkaniny Krzesła biurowe, Aluminium Krzesła biurowe, Metalowe krzesła biurowe, Krzesła biurowe z kółkami, Obrotowe krzesła biurowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Regulacja wysokości Krzesła biurowe, Krzesła biurowe z wyściółką ognioodporną

Napisz opinię

Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości na kółkach Manerba Vogue

Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości na kółkach Manerba Vogue

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek