KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości na kółkach Manerba Energy Zobacz większe

Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości na kółkach Manerba Energy

KOD: 250sdU177F02

ID: 211613

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Manerba Energy

Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości na kółkach

Opis

Fotele operacyjne Energy na kółkach są dostępne z oparciem siatkowym lub tapicerowanym.Wyposażone w mechanizm synchroniczny z regulacją pochylenia w 4 pozycjach blokowania z systemem anti-shock.Wyposażone w pokrętło do regulacji naprężenia ruchu i dwie dźwignie do regulacja wysokości i blokada / odblokowanie.
Fotel operacyjny na kółkach jest certyfikowany zgodnie z normą EN 1335 typ A. Zgodny z dekretem ustawodawczym nr 81/2008.

Manerba Przemysł to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła biznesowi i zakontraktować projekty na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Energy, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Tkaniny Krzesła biurowe, Włókno syntetyczne Krzesła biurowe, Polipropylen Krzesła biurowe, Krzesła biurowe na kółkach, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z 5- Podstawa szprych, Krzesła biurowe z regulacją wysokości

Napisz opinię

Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości na kółkach Manerba Energy

Obrotowe krzesło biurowe z regulacją wysokości na kółkach Manerba Energy

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek