KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowe krzesło biurowe z podłokietnikami na kółkach Manerba Cross Zobacz większe

Obrotowe krzesło biurowe z podłokietnikami na kółkach Manerba Cross

KOD: 250sdST101F6G

ID: 211609

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Manerba Cross

Obrotowe krzesło biurowe z podłokietnikami na kółkach

Opis

Fotel operacyjny krzyżowy nadaje się do gabinetów operacyjnych i półkierunkowych, posiada stelaż z czarnego polipropylenu, na który nakładana jest perforowana siatka techniczna, dostępny w kolorze czarnym i szarym.
Oparcie ma regulowaną wysokość za pomocą systemu góra-dół i może być wyposażone w podparcie lędźwiowe o regulowanej głębokości.
Mechanizm przechylania jest regulowany w 5 pozycjach blokowania.
Krzesło operacyjne na kółkach może mieć stałe lub regulowane podłokietniki, ma również dopasowany fotel dla gości na chromowanej podstawie sań.

Manerba Industry to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła projektom biznesowym i kontraktowym na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje aranżacje biur i dostawy mebli o dużych gabarytach

Tagi

Manerba, Cross, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Tkaniny Krzesła biurowe, Włókno syntetyczne Krzesła biurowe, Polipropylen Krzesła biurowe, Ergonomiczne krzesła biurowe, Krzesła biurowe na kółkach, Obrotowe krzesła biurowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Biuro krzesła z podstawą 5-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości

Napisz opinię

Obrotowe krzesło biurowe z podłokietnikami na kółkach Manerba Cross

Obrotowe krzesło biurowe z podłokietnikami na kółkach Manerba Cross

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek