KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tapicerowane krzesło biurowe z regulacją wysokości i zagłówkiem Linea Fabbrica Logica White Zobacz większe

Tapicerowane krzesło biurowe z regulacją wysokości i zagłówkiem Linea Fabbrica Logica White

KOD: 250sdlineafabbricalogicawhite

ID: 209610

ProducentLinea Fabbrica

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Linea Fabbrica Logica White

Tapicerowane krzesło biurowe z regulacją wysokości i zagłówkiem

Opis

Logica White
Funkcjonalne siedzenie charakteryzujące się wspaniałym designem i komfortem, do nowoczesnych biur o wysokiej wydajności, które wyróżnia się białym korpusem i plastikowymi podłokietnikami. Trafny projekt oparty na wielu detalach estetycznych i technicznych, zwieńczony doskonałą syntezą formy i funkcji.

Tagi

Linea Fabbrica, Logica White, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Skórzane krzesła biurowe, Krzesła biurowe z tkaniny, Krzesła biurowe z tworzywa sztucznego, Imitacja skóry Krzesła biurowe, Krzesła biurowe z kółkami, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietniki, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości, Krzesła biurowe tapicerowane, Krzesła biurowe z zagłówkiem, Krzesła biurowe z wysokim oparciem

Napisz opinię

Tapicerowane krzesło biurowe z regulacją wysokości i zagłówkiem Linea Fabbrica Logica White

Tapicerowane krzesło biurowe z regulacją wysokości i zagłówkiem Linea Fabbrica Logica White

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek