KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drewniane krzesło biurowe na kółkach Ioc Project Partners Magenta Zobacz większe

Drewniane krzesło biurowe na kółkach Ioc Project Partners Magenta

KOD: 250sdiocprojectpartnersmagenta

ID: 200963

ProjektantRaffaella Mangiarotti
ProducentIoc Project Partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ioc Project Partners Magenta

Drewniane krzesło biurowe na kółkach

Opis

Magenta to krzesło konferencyjne, przeznaczone do najbardziej wolnych i nieformalnych miejsc pracy, na ślizgaczach lub obrotowych kółkach, z drewna z opcjonalną nakładką na siedzisko z tkaniny lub skóry. Wokół stołów serwisowych lub niezależnie w przestrzeniach stref komfortu, krzesło to może nadać elegancji profesjonalnym środowiskom. Konstrukcja wykonana jest z cienkiego metalowego pręta, który rysuje w przestrzeni trójwymiarową formę. Powyżej równie ostre linie wyznaczają podłokietniki i otaczają oparcie.

Stelaż metalowy:
- Biały - ral 9003
- Szary - ral 7047
- Czarny - ral 9004

Siedzisko i oparcie:
- Dąb
- Matowy lakier.

Tagi

Partnerzy projektu IOC, Raffaella Mangiarotti, Magenta, Meble biurowe, Krzesła biurowe, Krzesła biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Krzesła biurowe z drewna, Krzesła biurowe na kółkach, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe na kozłach

Napisz opinię

Drewniane krzesło biurowe na kółkach Ioc Project Partners Magenta

Drewniane krzesło biurowe na kółkach Ioc Project Partners Magenta

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek