KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tkaninowy fotel biurowy z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami Diemme Style Zobacz większe

Tkaninowy fotel biurowy z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami Diemme Style

KOD: 250sddiemmestyle

ID: 176138

Rok produkcji2009
ProducentDiemme

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Diemme Style

Tkaninowy fotel biurowy z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami

Opis

Style to fotel Executive z wyściółką z zimnej pianki, ergonomicznym oparciem i regulowanym podparciem lędźwiowym. Dzięki podnośnikowi gazowemu i antywstrząsowi, mechanizm synchroniczny z systemem suwakowym blokuje się w różnych pozycjach dzięki regulacji masy ciała. W pełni regulowane podłokietniki z miękkiego poliuretanu. Podstawa z pięcioramiennego polerowanego aluminium na kółkach. Dostępny również z zagłówkiem.

STYLE łączy wygodę, technologię i ergonomię ze świeżym i dynamicznym designem.
Mechanizm syncron z tłumaczem oraz w pełni regulowane podłokietniki pozwalają wygodnie spędzić godziny przy biurku. Dzięki rygorystycznym liniom i luksusowym detalom krzesła Style dobrze komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych kontekstach.

Tagi

Diemme, Style, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Krzesła biurowe z tkaniny, Krzesła biurowe na kółkach, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości, Krzesła biurowe tapicerowane

Napisz opinię

Tkaninowy fotel biurowy z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami Diemme Style

Tkaninowy fotel biurowy z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami Diemme Style

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek