KRZESŁA I HOOKERY OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło z polipropylenu Toou Ta Zobacz większe

Krzesło z polipropylenu Toou Ta

KOD: 250sdTO-1511

ID: 240639

Rok produkcji2015
ProjektantSimone Viola
ProducentToou

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Toou Ta

Krzesło z polipropylenu

Dane techniczne

D. 56 mc
W. 45,5 cm
Wys. 81 cm / SZ. 46,5 cm

4,5 kg

Opis

Niektóre przedmioty zachowują swój kształt, prawie niezmieniony, w czasie i wzornictwie, ale mogą interpretować i udoskonalać swój archetyp. Dzieje się tak z przedmiotami codziennego użytku, używanymi tak często, że ich kształt staje się oczywisty: widelec, talerz, krzesło. Kształt odzwierciedla jego zastosowanie, a jego estetyka nigdy nie może zostać naruszona. To zawsze była wytyczna dla naszego projektu: płynny projekt wywołany bezpośrednio przez naturalną ergonomię.

TA , dźwięk jednosylabowy, tak prosty jak pierwsze słowo dziecka, po chińsku oznacza jego i ją, dokładnie taką samą, ludzką tożsamość bez względu na płeć, uniwersalną . Krzesło jest w rzeczywistości przedmiotem ludzkim, uformowanym wokół jego użycia. Śledzi profil ciała, jedzenia czy pracy przy stole. Pozwala na przyjęcie pozycji spoczynkowej, w połowie drogi między stanem czuwania a snem, chwilami spędzonymi na oczekiwaniu lub cieszeniem się towarzystwem.

Dzięki TA chcemy zaoferować elegancko prostą odpowiedź na zapotrzebowanie na ergonomię i estetykę. Jego projekt jest inspirowany stylem lat 50-tych, ale z domieszką absolutnej współczesności, uczciwego i demokratycznego designu, możliwego dzięki zaawansowanej, ale stosunkowo prostej technice konstrukcyjnej.

Dostępny w szerokiej gamie rozwiązań, jego siła tkwi w tej elastyczności. Trzy solidne, płynące i kręte muszle, dostępne również w wersji tapicerowanej, dopełnione pięcioma zakrzywionymi metalowymi podstawami rurowymi z drewnianymi elementami, charakteryzującymi się zasadniczym designem. Proponowana gama kolorów odzwierciedla współczesny gust, z możliwością dodania nakładek na siedzenia do muszli, co umożliwia tworzenie wielu niestandardowych kombinacji.

Tagi

TOOU, Simone Viola, TA, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, Krzesło, Krzesła ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła plastikowe, Krzesła z polipropylenu (PP), Krzesła ogrodowe w stylu współczesnym, Krzesła ogrodowe z tworzywa sztucznego, Polipropylen (PP) Krzesła ogrodowe

Napisz opinię

Krzesło z polipropylenu Toou Ta

Krzesło z polipropylenu Toou Ta

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek