KRZESŁA I HOOKERY OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tapicerowane krzesło Sunbrella® z podłokietnikami Skargaarden Saltö Zobacz większe

Tapicerowane krzesło Sunbrella® z podłokietnikami Skargaarden Saltö

KOD: 250sdskargaardensaltö

ID: 237291

Rok produkcji2018
ProjektantMatilda Lindblom
ProducentSkargaarden

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Skargaarden Saltö

Tapicerowane krzesło Sunbrella® z podłokietnikami

Dane techniczne

57 x 57 x 76 cm

Opis

Linia wypoczynkowo-jadalna oferująca bezobsługowe meble o wyrazistym skandynawskim designie. Aluminiowe ramy, delikatnie zakrzywione i eleganckie, z poduszkami pokrytymi Sunbrella, odpychającymi deszcz. I wypełnienie z pianki Urecel Quick-dry, aby pozbyć się wilgoci, która teoretycznie mogłaby dostać się przez szwy.

Wyspy wzdłuż zachodniego wybrzeża Szwecji zostały uformowane przez wiatr i sól. Na brzegach Saltö zobaczysz gładkie drewno dryfujące otoczone mikołajem morskim i ostrygami. Jest tak piękny, że możesz postawić sofę tuż nad brzegiem. Musiałby być solidny, żeby tu pracować. I przyjemny dla oka. A co by było, gdybyśmy pozwolili temu krajobrazowi zlecić szereg mebli? „Zrób to z aluminium”, mógłby powiedzieć brzeg. „W takim razie sól i deszcz mogą mieć swój sposób. I daj mu wspaniałe poduszki pokryte Sunbrella, które schną naprawdę szybko”. Słusznie. „I upewnij się, że są zarówno krzesła do salonu, jak i do jadalni. I kanapa. Bez zamieszania, mądry projekt. Proste, ale nie proste”. Świetnie, spróbujemy.

Tagi

Skargaarden, Matilda Lindblom, Saltö, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, Krzesło, Krzesło ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny, Krzesła z włókien syntetycznych, Krzesła Sunbrella®, Krzesła tapicerowane, Krzesła z podłokietnikami, Krzesła ogrodowe w stylu współczesnym , Krzesła ogrodowe z tkaniny, Krzesła ogrodowe z włókna syntetycznego, Krzesła ogrodowe Sunbrella®

Napisz opinię

Tapicerowane krzesło Sunbrella® z podłokietnikami Skargaarden Saltö

Tapicerowane krzesło Sunbrella® z podłokietnikami Skargaarden Saltö

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek