KRZESŁA I HOOKERY OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło ogrodowe z drewna tekowego Skargaarden Oxnö Zobacz większe

Krzesło ogrodowe z drewna tekowego Skargaarden Oxnö

KOD: 250sdskargaardenoxnö

ID: 237284

ProducentSkargaarden

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Skargaarden Oxnö

Krzesło ogrodowe z drewna tekowego

Dane techniczne

57 x 53 x 76 cm

Opis

Oxnö leży na wyspie Gålö w archipelagu sztokholmskim. Tutaj sosny zbliżają się do linii wodnej, powstrzymywane przez szare skały z cichym autorytetem milionów lat doświadczenia. To nie jest spektakularne miejsce, ale nieskomplikowane i piękne: dokładnie te wysublimowane cechy, które inspirują naszą gamę krzeseł i stołów do jadalni Oxnö. Krzesła Oxnö są zaprojektowane z podłokietnikami i bez. Oba mają zakrzywione listwy w siedzisku, które dzięki pomysłowemu projektowi wydają się unosić tuż poza ramą. Detale są nowatorskie i zawiłe, ale ogólne wrażenie jest tak proste, że wydaje się niemal pobieżne. To prawie tak, jakby krzesło było świadome własnej przejrzystości. Tymczasem w Oxnö: nie dzieje się nic, absolutnie nic, co nie wydarzyło się przez ostatnie dziesięć tysięcy lat. Te same sosny, te same skały.

Tagi

Skargaarden, Oxnö, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, krzesło, krzesło ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła w stylu skandynawskim, Krzesła z drewna, Krzesła z drewna tekowego, Krzesła z podłokietnikami, Krzesła ogrodowe w stylu współczesnym, Styl skandynawski Krzesła ogrodowe, Drewno Krzesła ogrodowe, Krzesła ogrodowe Teak

Napisz opinię

Krzesło ogrodowe z drewna tekowego Skargaarden Oxnö

Krzesło ogrodowe z drewna tekowego Skargaarden Oxnö

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek