KRAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria kuchenna nablatowa z obrotową wylewką Fantini Rubinetti NOSTROMO Zobacz większe

Bateria kuchenna nablatowa z obrotową wylewką Fantini Rubinetti NOSTROMO

KOD: 250sdfantinirubinettinostromo

ID: 183158

ProjektantDavide Mercatali
ProducentFantini Rubinetti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fantini Rubinetti NOSTROMO

Bateria kuchenna nablatowa z obrotową wylewką

Opis

Bateria zlewozmywakowa z obrotową wylewką z uchwytem.

Mikser Nostromo zaskakuje formalnym rygorem, osiągniętym dzięki podejściu projektowemu opartemu na odejmowaniu w celu dotarcia do istoty funkcji.

Tagi

Fantini Rubinetti, Davide Mercatali, Nostromo, krany kuchenne, zlewy i krany kuchenne, krany kuchenne, krany kuchenne w stylu współczesnym, krany kuchenne designerskie, krany kuchenne metalowe, krany kuchenne z mosiądzu, krany kuchenne z mosiądzu chromowanego, krany kuchenne z mieszaczem, krany kuchenne chromowane , Baterie kuchenne z 1 otworem, Baterie kuchenne z obrotową wylewką, Baterie kuchenne nablatowe

Napisz opinię

Bateria kuchenna nablatowa z obrotową wylewką Fantini Rubinetti NOSTROMO

Bateria kuchenna nablatowa z obrotową wylewką Fantini Rubinetti NOSTROMO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek