KRAN WANNOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stojąca bateria wannowa ze stali nierdzewnej i drewna Falper Tap holder Zobacz większe

Stojąca bateria wannowa ze stali nierdzewnej i drewna Falper Tap holder

KOD: 250sdfalpertapholder

ID: 182383

Rok produkcji2021
ProjektantVictor Vasilev
ProducentFalper

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Falper Tap holder

Stojąca bateria wannowa ze stali nierdzewnej i drewna

Dane techniczne

Długość: 80 cm
Wysokość: 56 cm
Głębokość: 7,8 cm

Opis

Uchwyt na baterię do wanny wolnostojącej ze zintegrowanym uchwytem na ręcznik. Kompatybilny z kranami Acquifero i Cilindro firmy Falper. Kompozycja o szerokości 80 cm, wysokości 56 cm i głębokości 7,8 cm. Struktura dostępna w wykończeniu drewnianym oraz w błyszczących i matowych lakierach w katalogu. Uchwyt na ręcznik ze stali nierdzewnej AISI 304 w wykończeniu ze stali nierdzewnej. Projekt pozwala na zastosowanie baterii nablatowych w przypadku wanien wolnostojących, które nie mają żadnej grubości na krawędzi.

Tagi

FALPER, Victor Vasilev, Uchwyt kranu, Krany wannowe, Krany łazienkowe, Krany wannowe, Krany wannowe w stylu współczesnym, Krany wannowe z drewna, Krany wannowe ze stali nierdzewnej, Krany wannowe metalowe, Krany wannowe ze stali nierdzewnej i drewna, Krany wannowe z 4 otworami, Krany wannowe z prysznic ręczny, stojące baterie wannowe, baterie wannowe, baterie wannowe z indywidualnymi rozetami, baterie wannowe zewnętrzne

Napisz opinię

Stojąca bateria wannowa ze stali nierdzewnej i drewna Falper Tap holder

Stojąca bateria wannowa ze stali nierdzewnej i drewna Falper Tap holder

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek