KRAN WANNOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Termostatyczna bateria wannowa ze stali nierdzewnej z przełącznikiem Cristina Rubinetterie Pix CRIXX143 Zobacz większe

Termostatyczna bateria wannowa ze stali nierdzewnej z przełącznikiem Cristina Rubinetterie Pix CRIXX143

KOD: 250sdCRIXX143

ID: 172817

ProducentCristina Rubinetterie

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Cristina Rubinetterie Pix CRIXX143

Termostatyczna bateria wannowa ze stali nierdzewnej z przełącznikiem

Opis

PIX CRIXX143 - Bateria wannowa z termostatem montowanym na blacie z przełącznikiem z 3 wyjściami.

Podstawowe geometryczne linie łączą się, tworząc wyrafinowaną elegancję high-tech. Nadmiar został całkowicie wyeliminowany, a zasadnicza forma łączy się z wartością jakościową treści. Wybór stali nierdzewnej oddaje zieloną duszę serii PiX. Nietoksyczna i nadająca się do recyklingu stal nierdzewna jest mocna i trwała, co sprawia, że te baterie są praktycznie wieczne.

Tagi

CRISTINA Rubinetterie, Pix, Baterie wannowe, Baterie łazienkowe, Baterie wannowe, Współczesny styl Baterie wannowe, Baterie wannowe ze stali nierdzewnej, Metalowe baterie wannowe, Baterie wannowe 2-otworowe, Baterie wannowe, Baterie termostatyczne wannowe, Baterie wannowe z przełącznikiem, Baterie podtynkowe wannowe

Napisz opinię

Termostatyczna bateria wannowa ze stali nierdzewnej z przełącznikiem Cristina Rubinetterie Pix CRIXX143

Termostatyczna bateria wannowa ze stali nierdzewnej z przełącznikiem Cristina Rubinetterie Pix CRIXX143

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek