KRAN BIDETOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria bidetowa nablatowa z obrotową wylewką Remer Rubinetterie Winner Eco Zobacz większe

Bateria bidetowa nablatowa z obrotową wylewką Remer Rubinetterie Winner Eco

KOD: 250sdWE20LT6

ID: 228849

ProducentRemer Rubinetterie

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Remer Rubinetterie Winner Eco

Bateria bidetowa nablatowa z obrotową wylewką

Opis

Jednouchwytowa bateria bidetowa z korkiem automatycznym, energooszczędna/wodna (standard 8 l/m); ochrona przed oparzeniami i dynamiczne ograniczanie przepływu wody (opcja).

Kolekcja baterii mieszających WINNER ECO została stworzona w celu kontrolowania i ograniczania zużycia, dla oszczędności ekonomicznych i środowiskowych.
WINNER ECO łączy w sobie różne technologie oszczędzania: wkład ENERGY SAVING, perlator WATER SAVING, pierścień ANTYSKALOWY, dźwignię WATER SAVING DYNAMIC.
W szczegółach:
Wkład OSZCZĘDZAJĄCY ENERGIĘ w standardowym wyposażeniu pozwala uniknąć przypadkowego i niezamierzonego zapotrzebowania na ciepłą wodę, umożliwiając w ten sposób oszczędność energii. Funkcja ta umożliwia otwieranie tylko w zimnej wodzie, gdy dźwignia znajduje się w jednej linii z wylewką baterii; w celu dostarczenia ciepłej wody konieczne jest dobrowolne przesunięcie dźwigni w lewo.
Aerator OSZCZĘDZAJĄCY WODĘ jako wyposażenie standardowe. Miksery WINNER ECO są standardowo wyposażone w aerator z ograniczeniem przepływu do 8 litrów na minutę (dostępne również w wariantach 6, 4, 3 L/min).
Aby zoptymalizować oszczędności, kolekcję WINNER ECO można również łatwo zintegrować, na żądanie, z następującymi opcjonalnymi technologiami: technologia pierścieni ANTYSKALACYJNYCH, aby ograniczyć maksymalną temperaturę wody, technologia WATER SAVING DYNAMIC, która ogranicza ilość wody dostarczanej do bezwzględnie konieczne.
UWAGA:
Kolekcja WINNER ECO nie obejmuje baterii prysznicowych i wannowych, ponieważ zakłada się, że nie ma potrzeby używania ich tylko w zimnej wodzie.
Do uzupełnienia łazienek proponujemy Państwu produkty z kolekcji WINNER ze standardowym wkładem (patrz kody: W09, W30, W94, W05).
Wersje ECO do wanny i prysznica mogą być jednak dostępne na specjalne zamówienie.

Tagi

Remer Rubinetterie, Winner Eco, baterie bidetowe, baterie łazienkowe, baterie bidetowe, baterie bidetowe w stylu współczesnym, baterie bidetowe metalowe, baterie bidetowe z mosiądzu, baterie bidetowe z mosiądzu chromowanego, baterie bidetowe nablatowe, baterie bidetowe, baterie bidetowe jednouchwytowe, baterie bidetowe 1-otworowe, Baterie bidetowe z perlatorem, Baterie bidetowe z obrotową wylewką, Baterie bidetowe z ogranicznikiem przepływu, Baterie bidetowe z ogranicznikiem temperatury, Baterie bidetowe z automatycznym korkiem

Napisz opinię

Bateria bidetowa nablatowa z obrotową wylewką Remer Rubinetterie Winner Eco

Bateria bidetowa nablatowa z obrotową wylewką Remer Rubinetterie Winner Eco

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek