KOSZ NA ŚMIECI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kosz na makulaturę z korka Form & Refine NEST Zobacz większe

Kosz na makulaturę z korka Form & Refine NEST

KOD: 250sd2900

ID: 186178

Rok produkcji2018
ProjektantHallgeir Homstvedt
ProducentForm & Refine
CenaCena od 190.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Form & Refine NEST

Kosz na makulaturę z korka

Dane techniczne

Ø26 W32 cm

Opis

Pierwotnie pojemnik na papier Nest został zaprojektowany w ramach projektu Utopia wyposażenia: Ręce do pracy, trzeciej z serii wystaw eksplorujących dziedzictwo wzornictwa Shakers. Wystawa poświęcona była tematyce prac domowych i przedmiotów, które z nimi kojarzymy.
Odpady korkowe były odzwierciedleniem klasycznego papierowego pojemnika, ale były również przeznaczone do użytku domowego jako stojaki na czasopisma lub do różnego rodzaju przedmiotów codziennego użytku. Pognieciony wygląd wynika z faktu, że projektant chciał, aby produkt był zapakowany na płasko podczas wysyłki, tworząc w końcu jedną z istotnych cech tego przedmiotu. Aby lepiej kontrolować kształt kosza, na górze i na dole wstawiono pierścienie, nadając mu idealnie okrągły kształt, podczas gdy widziany z boku ma bardziej miękkie linie.
Podwójna warstwa cienkiej, ręcznie szytej tkaniny korkowej, a także gięte parowo drewniane uchwyty, definiują ogólną jakość obiektu i bogactwo detali. Dodatkowo podkreślają jego dwie główne funkcje: do noszenia i składania.

„Jedynym obowiązkiem, który wykonuję najczęściej, jest sprzątanie mieszkania poprzez odkładanie rzeczy na swoje miejsce – pranie, naczynia, przedmioty z recyklingu itp. Posiadanie odpowiednich narzędzi, takich jak dedykowany papier kosza w biurze sprawia, że te prace są o wiele przyjemniejsze. Materiał z korka przyciągnął mnie ze względu na jego naturalny wygląd i właściwości. Uchwyt nawiązuje do wiader i koszy Shaker.” Hallgeir Holmsvedt

Tagi

Form & Refine, Hallgeir Homstvedt, Stojaki na czasopisma, Kosze na śmieci, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Akcesoria biurowe, Stojak na czasopisma, Kosz na śmieci, Stojaki na czasopisma w stylu współczesnym, Stojaki na czasopisma w stylu skandynawskim, Stojaki na czasopisma z drewna, Stojaki na czasopisma z korka, Magazyn z drewna konstrukcyjnego Regały, Styl Współczesny Kosze na makulaturę, styl skandynawski Kosze na makulaturę, Drewno Kosze na makulaturę, Korek Kosze na makulaturę, Drewno konstrukcyjne Kosze na makulaturę

Napisz opinię

Kosz na makulaturę z korka Form & Refine NEST

Kosz na makulaturę z korka Form & Refine NEST

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek