KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kominek naścienny ze szkła i stali Stûv Stûv 21-85 SF1 Zobacz większe

Kominek naścienny ze szkła i stali Stûv Stûv 21-85 SF1

KOD: 250sdstûvstûv21-85sf1

ID: 238528

ProducentStûv

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stûv Stûv 21-85 SF1

Kominek naścienny ze szkła i stali

Opis

STÛV 21-85
- Urządzenie do zabudowy z przesuwanymi drzwiami
- Regulacja mocy
- Możliwość podłączenia do powietrza zewnętrznego
- Możliwość skierowania powietrze
- Opcjonalny wentylator
- Dostępny w dwóch kolorach wewnętrznych, jasnym lub ciemnym

Seria Stûv 21 to typowa rodzina. Trzeźwy i dyskretny, z naciskiem na czystość i piękno ognia. Jest to jednak również otwarta rodzina pełna ciepła i zabawy. Ogień, który jest jednocześnie otwarty i zamknięty dzięki oknu, które można otworzyć częściowo lub całkowicie. Stûv 21 jest dostępny w wersji jedno- lub dwustronnej oraz w wielu różnych rozmiarach. Ramy, panel przedni i obudowa uzupełniają palenisko, zapewniając doskonałe wykończenie i wzmocnienie. Rodzina Stûv 21, unikalne połączenie optymalnej wydajności i atmosfery.

Tagi

Stûv, Stûv 21, kominki i grzejniki, kominki, kominki, kominki w stylu współczesnym, kominki metalowe, kominki stalowe, kominki szklane, kominki szklane i stalowe, kominki naścienne, kominki zamknięte, kominki z szybą panoramiczną

Napisz opinię

Kominek naścienny ze szkła i stali Stûv Stûv 21-85 SF1

Kominek naścienny ze szkła i stali Stûv Stûv 21-85 SF1

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek