KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wbudowany kominek opalany drewnem z panoramiczną szybą Stûv Stûv 16-IN Zobacz większe

Wbudowany kominek opalany drewnem z panoramiczną szybą Stûv Stûv 16-IN

KOD: 250sdstûvstûv16-in

ID: 238516

ProducentStûv

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stûv Stûv 16-IN

Wbudowany kominek opalany drewnem z panoramiczną szybą

Opis

STÛV 16-IN
Wąska ramka do zakrycia kamieniarki, ramka dołączona do zakrycia obrysu wnęki lub ramka do indywidualnego dostosowania z wybranymi przez Państwa elementami dekoracyjnymi. Dostępny w trzech rozmiarach. Można użyć kanałów powietrznych lub wybrać opcjonalny wentylator.

Stûv 16: Innowacyjne techniki dla designerskiego wyglądu, który naprawdę działa.
Nasze produkty zapewniają sposoby na rozplanowanie i przearanżowanie Twojego wnętrza. Historia, którą opowiadają, jest prosta i ciepła, prosta i skuteczna. Historia, w której wygląd jest funkcjonalny, a przedmioty wtapiają się w architekturę. Jakość i perfekcja to hasła przewodnie Stûv. Ulepszać to upraszczać. Oznacza to humanizację projektowania. Oznacza to również ciągłą innowacyjność, aż do znalezienia idealnej harmonii między przyjemnością a szacunkiem dla środowiska. Stûv to stan umysłu.
Rodzina Stûv 16 jest całkowicie wyjątkowa, a jej czyste linie perfekcyjnie ukazują płomienie. Ultra-wzmocnione techniki spalania gwarantują fantastyczną wydajność. Nieskończone możliwości, jakie oferują, sprawiają, że istnieje jedno idealne rozwiązanie dla każdego domu. Kominki Stûv są łatwe w montażu i szczególnie dobrze nadają się do domów niskoenergetycznych. Witaj w domu! Stûv 16… Innowacyjna, nietuzinkowa gama.

Tagi

Stûv, Stûv 16, kominki i grzejniki, kominki, kominki, kominki w stylu współczesnym, kominki metalowe, kominki stalowe, kominki stalowe i drewniane, kominki naścienne, kominki wbudowane, kominki zamknięte, kominki opalane drewnem, kominki z szybą panoramiczną

Napisz opinię

Wbudowany kominek opalany drewnem z panoramiczną szybą Stûv Stûv 16-IN

Wbudowany kominek opalany drewnem z panoramiczną szybą Stûv Stûv 16-IN

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek