KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Piec ceramiczny opalany drewnem z akumulacją ciepła Sergio Leoni Viennese L/A Zobacz większe

Piec ceramiczny opalany drewnem z akumulacją ciepła Sergio Leoni Viennese L/A

KOD: 250sdsergioleoniviennesel/a

ID: 236251

ProducentSergio Leoni

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Sergio Leoni Viennese L/A

Piec ceramiczny opalany drewnem z akumulacją ciepła

Opis

Majestatyczny piec opalany drewnem o wyrafinowanym designie, przystosowany do łatwego ogrzania największych pomieszczeń. Posiada dodatkową masę ogniotrwałą, która zapewnia 12 godzin długotrwałego grzania przy tylko jednym załadunku drewna.

Tagi

Sergio Leoni, Wiedeń, Kominki i grzejniki, Piece, piecyki, Piece ceramiczne, Piece na materiały ceramiczne, Piece opalane drewnem, Piece do ogrzewania powietrznego, Piece z akumulacją ciepła

Napisz opinię

Piec ceramiczny opalany drewnem z akumulacją ciepła Sergio Leoni Viennese L/A

Piec ceramiczny opalany drewnem z akumulacją ciepła Sergio Leoni Viennese L/A

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek