KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biokominek na bioetanol montowany na ścianie ze szkła i stali Kratki X-RAY Zobacz większe

Biokominek na bioetanol montowany na ścianie ze szkła i stali Kratki X-RAY

KOD: 250sdkratkix-ray

ID: 205895

ProducentKratki

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kratki X-RAY

Biokominek na bioetanol montowany na ścianie ze szkła i stali

Opis

X-RAY to biokominek otwierany z trzech stron, do montażu we wnęce. Daje prawdziwy ogień i potrafi podnieść temperaturę do 3 stopni. X-RAY wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej farbą proszkową, odporną na wysokie temperatury. Wyposażony jest w bezpieczne szkło odporne na wysokie temperatury. Biokominek idealnie sprawdzi się w każdym mieszkaniu lub domu. Pojemność pojemnika na bioenergię to aż 1,4 litra.

Rodzaj paliwa: biopaliwo alkoholu biologicznego
Materiał: stal lakierowana, szkło
Certyfikat TÜV: ( /b) Tak
Kolor: czarny
Typ biokominka: wiszący
Pojemność biokominka (l): ( /b) 1,40
Długość linii ognia (cm): 75
Zbiornik paliwa (wys. x szer. x gł.) (cm): 5,4 x 89,3 x 9,4
Przeszklenie: Tak

Tagi

Kratki, Kominki i grzejniki, Kominki, kominki, Kominki w stylu współczesnym, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki szklane i stalowe, Kominki naścienne, Kominki otwarte, Kominki na bioetanol

Napisz opinię

Biokominek na bioetanol montowany na ścianie ze szkła i stali Kratki X-RAY

Biokominek na bioetanol montowany na ścianie ze szkła i stali Kratki X-RAY

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek